Eszteri Zsolt: A dimenziófaktorok értelmezése, logikája 3 dimenziós grafika / térsarok tervezési gyakorlata

A dimenziófaktorok értelmezése, logikája. 3 dimenziós grafika / térsarok tervezési gyakorlata.
A térbeli jelenségek átélése és modellezése. A tér logikai megértése, téralkotó elemek rendszerezése.
Kreatív egyéni képességfejlesztés, pontos, elmélyült alkotómunkára nevelés, önkifejezés a gyakorlati feladat segítségével.
(A probléma az önálló alkotómunkára és önkifejezésre kíválóan alkalmas, de párban is végezhető, amennyiben a gyerekek a project során összeépítik alkotásaikat. Ez magasabb évfolyamban cél is lehet.)
FONTOS: az egész project megvalósítása 4-6 tanóra a tanulók képességétől, aktivitásától függően. A project teljes folyamatát jelzem az RJR modellben, de a konkrét tanórához a modul reflektálási szakaszában olvasható 2 feladat tartozik (ld.: Problémafelvetés és gyakorlati munka).

TANÁRI modul letöltés

TANULÓI modul letöltés