Horzsa Gáborné: Kommunikáció a hálózaton – színházlátogatás Budapesten

A témakörben tanult feladatok – elektronikus levelezés, keresés a weben, letöltés, mentés, csevegés – gyakorlati alkalmazása kooperatív csoportmunkában. Kétnapos kirándulás közös szervezése a Web 2.0 szolgáltatásainak alkalmazásával. A kooperálás itt elsősorban nem térben, hanem időben értendő. A google fiók által biztosított felületeken keresztül nemcsak levelet küldhetünk, hanem azonnali írásbeli párbeszédet folytathatunk, ezzel tartva a kapcsolatot az azonos csoportba tartozó tagokkal. Érdekes és modern lehetőség a diákok számára, hogy egymástól térben távol lévő emberek időben azonos feladatokon tudnak közösen együttműködni.

Melléklet